Typ osobowości Narwal

Narwal

NAJWAŻNIEJSZE CECHY

Woda, północ, roślinożerca, duży, niepewny siebie, nieaktywny

Narwal wyróżnia się wysokim poziomem emocjonalności i empatii, wyczuwając i wychwytując uczucia każdej osoby znajdującej się w pobliżu. Dzięki temu wiedzą, jak pomóc potrzebującym.

Narwal walczy o sprawiedliwość i pokój. Nie oczekuje wdzięczności za swoją pracę, ich pomoc nie jest na pokaz. Altruistyczny Narwal jest gotów pomagać każdemu i zawsze, nie traktując tego jako wyczynu. Jest to dla nich zwykła rzecz, sposób na życie.

PREFERENCJE I LĘKI

Narwale są towarzyskie i otwarte - prawdziwi ekstrawertycy. Cenią sobie przyjaźń, a samotność ich gnębi i tłumi.

Narwal często nie jest przywiązany do siedliska, liczy się dla nich przede wszystkim bratnia dusza. Spokojna przystań z rodziną nie jest jego przeznaczeniem. Wybierają dla siebie towarzysza, który będzie podzielał i popierał ich poglądy i czyny.

Dobra materialne nie znajdują się na liście niezbędnych Narwalom rzeczy. Ich motywacją jest pomoc innym. Jednak same Narwale często cierpią z powodu braku tych właśnie korzyści materialnych. Ponadto są bardzo wrażliwe i potrzebują uwagi.

KARIERA

Na polu zawodowym nie ma równych im psychologów i pracowników socjalnych, nauczycieli i lekarzy. Wszędzie tam, gdzie są cierpiący ludzie - aby uczyć lub leczyć - to jest ich droga. Ale zawody, które mają związek z handlem i władzą są dla nich prawdziwym tabu.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, odwiedź również akademiadashofera.pl.