Typ osobowości żółwia zielonego

NAJWAŻNIEJSZE CECHY

Wodny, południowy, roślinożerny, pewny siebie, nieaktywny

Żółw jest skryty i niekomunikatywny. Nie mają w zwyczaju się spieszyć. Nauczyły się bronić przed całym światem za pomocą skorupy, więc nie denerwują się na próżno.

Ludzie są pod wrażeniem zachowania Żółwi. A Żółwie z łatwością i przyjemnością dzielą się z ludźmi swoimi korzyściami. Wspaniałą cechą Żółwi jest pamiętanie o swoich błędach i uczenie się na nich, a analityczny sposób myślenia pozwala Żółwiom uczyć się nie tylko na własnych błędach, ale także na błędach innych.

żółw

PREFERENCJE I RODZINA

Żółwie są filozofami i potrafią skomplikować wiele spraw. Mają nadwrażliwość na sprawiedliwość. Nic tak nie wytrąca ich z równowagi jak bezkarne zło.

Żółwie są konserwatystami. Odnosi się to również do ich życia rodzinnego. Partnera życiowego wybierają na zawsze. Nawet najbardziej wybuchowi i niezrównoważeni ludzie uspokajają się wokół Żółwia i mogą cieszyć się harmonijnymi związkami wysokiej jakości.

Żółwie mają poważne wymagania behawioralne i akademickie dla swoich dzieci. Żółwie są zapalonymi rodzinnymi mężczyznami, którzy nie dają się zwabić do lokali rozrywkowych i hałaśliwych imprez, restauracji i kasyn. Czują się dobrze w domu z rodziną i przyjaciółmi, z czego są całkiem zadowoleni.

KARIERA

Żółwie są niespieszne; żmudna, trudna i rutynowa praca nie jest dla nich trudna i na pewno osiągną w niej sukces.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, odwiedź również akademiadashofera.pl.