Typ osobowości kolibra

NAJWAŻNIEJSZE CECHY

Powietrze, południe, roślinożerca, mały, pewny siebie, aktywny

Koliber jest prawdziwym pracownikiem dla dobra własnego i społeczeństwa. Chętnie pomagają innym, ta pomoc ładuje je energią i radością. Są towarzyskie i otwarte na świat, nie lubią samotności i izolacji od innych.

Kolibry nieustannie poszukują korzystnych dla siebie form interakcji ze światem, współpracy i partnerstwa z innymi ludźmi. Takie cele są często trudne do osiągnięcia, a Koliber ma całą pomysłowość i wytrwałość na świecie, aby je osiągnąć.

UPODOBANIA I LĘKI

Koliber umiejętnie zarządza własnym życiem: są niezależni w swoich osądach i poglądach, potrafią być elastyczni i dostosować się do każdej sytuacji. Ludzie Hummingbirds są optymistami, wiedzą, jak cieszyć się życiem. I chętnie dzielą się swoim optymizmem i harmonią z innymi.

Pamiętaj, że niewola dla kolibrów jest równoznaczna ze śmiercią, nie zamykaj swoich impulsów i marzeń w klatce, daj szansę swoim marzeniom się spełnić! Kolibry są marzycielskie i pełne twórczej energii. Dążą do rzeczy pięknych, nie chcą zauważać wszystkiego co złe, brzydkie i złe i szybko zapominają. Kolibry unikają konfliktów i nieporozumień.

Koliber

KARIERA

Dla twórczego Kolibra idealne są takie zawody jak projektant, artysta, pisarz, poeta, muzyk. Koliber potrafi twórczo rozwiązać każdy problem, nie tylko w zawodach twórczych. Kolibry ubierają się gustownie, pięknie dekorują swoje domy i wyraźnie mają wyczucie stylu.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, odwiedź również akademiadashofera.pl.